Autor Wątek: Rozmowy o wszystkim  (Przeczytany 20753 razy)

Mijagi5

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 29, 2012, 19:57:09 »
No i macie ,,skromne 2-0 " !!!

inga210

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 29, 2012, 21:46:15 »
Ach, ta moja kobieca intuicja :)

Mijagi5

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 29, 2012, 23:16:37 »
Gratulacje Inguś ;**

wegorz008

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja +2/-0
  • Manchester United Never Die !
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 30, 2012, 12:35:06 »
Brawo Brawo ;P szkoda tylko, że City wygrało.... ;/

a już wkrótce będziemy mieli diabelskie forum ludziska ! :D
George Best, Eric Cantona, Ole Gunnar Solskjaer

wegorz008

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja +2/-0
  • Manchester United Never Die !
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 30, 2012, 12:38:57 »
Sir Alex Ferguson stwierdził, iż Nani jest ważnym ogniwem w klubie i ma nadzieję, że przedłuży swoją umowę z Manchesterem United.

 Coraz częściej słyszy się o przenosinach portugalskiego skrzydłowego z Old Trafford. Obecnie Nani jest kontuzjowany, a do wygaśnięcia kontraktu zostało 18 miesięcy.

 Jednakże Ferguson twierdzi, iż Nani jest potrzebny Manchesterowi United twierdząc, że nie ma takiego drugiego zawodnika w składzie.

 - Kontrakt Naniego wygasa dopiero z końcem następnego sezonu, a my go potrzebujemy. Daje nam bowiem coś innego, niż posiada reszta piłkarzy. Ma niesamowity talent, niestety, jest teraz kontuzjowany.

 - Wysłaliśmy go do Dubaju na mały urlop mając nadzieję, że pomoże mu to w powrocie do zdrowia. Nie sądzę, by wrócił do gry przed połową stycznia. Nigdy nie miał problemów ze ścięgnem, ten z kolei okazał się poważnym urazem –mówi Ferguson.

 - Wiążę przyszłość Naniego z United. Dlaczego miałbym go puścić?



Tyle na temat NANIEGO w United ;)
George Best, Eric Cantona, Ole Gunnar Solskjaer

Szymas552

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 30, 2012, 12:53:45 »
Ach, ta moja kobieca intuicja :)

No po prostu kocham Cię! <3 Cholera wzięło mnie i postawiłem na twoje ''2:0''i wygrałem! Musisz typować wyniki przed każdym meczem! :)

Mijagi5

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 30, 2012, 18:26:00 »
Ale Norwich jest mocne na swoim stadionie ;) z City 3-4 ... z chelsea 0-1 , nas ograli 1-0 ... 

inga210

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 31, 2012, 01:45:49 »
Dobry wieczór :*
Hahaha, jakie wyznania tutaj słyszę :))

Diabelskie forum to dopiero po Nowym Roku coś czuję, jak mój Żołnierz pojedzie :) Ale postaram się coś w tym temacie zadziałać, a raczej potruć bratu :D

Kolorowych snów, Misiaki :*

PS Mogę mieć prośbę? Ludzie, którzy przywędrowali tutaj z nk.pl powiedzcie, kto kim jest, bo kurde nie mogę niektórych skojarzyć po nickach :)

inga210

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 31, 2012, 17:11:00 »
Później raczej nie będę miała, jak to uczynić, więc już teraz życzę Wam CZERWONEGO Nowego Roku. Żeby United wygrało w tym sezonie co mogło i żeby moc United była zawsze z Wami! ;* A ponadto, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia, szczęścia, miłości i wytrwałości w niej oraz aby nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż ten! :*

Do napisania za rok!

wegorz008

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja +2/-0
  • Manchester United Never Die !
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 01, 2013, 18:13:44 »
ja to Przemek :D ale o tym wiesz Inguś :PP
wzajemnie szczęśliwego i zdrowego ;)
George Best, Eric Cantona, Ole Gunnar Solskjaer

Mijagi5

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +1/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 01, 2013, 22:32:20 »
Gracjan jestem ;) Wzajemnie Najlepsze życzenia na Nowy Rok wszystkim .

madzix14

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja +2/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:08:13 »
No a ja to Madzia ;)
Również życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i oby był jeszcze lepszy niż poprzedni! :)

wegorz008

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja +2/-0
  • Manchester United Never Die !
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 05, 2013, 10:56:02 »
Ruszyło coś Inguś w sprawie forum ?:)
George Best, Eric Cantona, Ole Gunnar Solskjaer

inga210

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 05, 2013, 16:56:15 »
Niestety nie :( Z bratem nie możemy się zgadać w ogóle, a ja sama w świecie komputerów to jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. Na razie musimy spamić tutaj :) Mam nadzieję, że w niedługim czasie coś się wykluje z tego naszego pomysłu.

Szymas552

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rozmowy o wszystkim
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 05, 2013, 22:39:22 »
WEST HAM 2:2 MAN UNITED!

O cholera jasna kolejny rollercoaster zafundowali nam nasi ulubieńcy! Strasznie strasznie się bałem ,że już dzisiaj pożegnamy się z tym pucharem a było to bardzo możliwe. Moim zdaniem nie potrzebne kombinacje ze składem, zdecydowanie lepiej prezentujemy się posiadając klasycznych skrzydłowych z którymi współpracują boczni obrońcy, Buttner uaktywnił się dopiero wtedy kiedy miał do pomocy Giggsa. Nie potrzebnie Rafael w pomocy, nie leżało mu to, jego miejsce jest na prawej stronie  i tak powinno zostać. Smalling jest na tej prawej stronie tak drewniany, tak nieporadny, tak słaby, że aż mnie oczy bolały jak patrzyłem jak chłopak się tam męczy, dla niego pewnie to też nie jest komfortowe. Są środkowi obrońcy którym leży gra po boku np Jones, ale są też tacy którym nie leży i do tej grupy z pewnością zaliczymy Smallinga.

De Gea, w sumie solidny występ, w pamięci zapadła mi jedna interwencja p ostrzale głową, wydawało się jakby zawiesił się na chwilę w powietrzy i za nic nie chciał spadać. Widać było jak zdenerwowany był na obrońców kiedy Ci dopuścili Collinsa do dwóch główek, to jest niepoważne, że nikt nie pokrył najwyższego piłkarza ekipy przeciwnej podczas dośrodkowania w nasze pole karne.

Obrona jak na moje nie najgorzej oczywiście poza obiema straconymi bramkami bo podczas tych akcji zachowywaliśmy się fatalnie. Tak jak już napisałem wcześniej jak można było nie pokryć praktycznie największego zagrożenia dla nas w danym momencie. Buttner na początku niewidoczny, ale z czasem się rozruszał. Evans i Vidić w miarę spokojnie widać, że leży im gra ze sobą. No i słabo Smalling, głównie chodzi o te jego ofensywne rajdy, bo to jest masakra, te dośrodkowania, niech wraca na środek!

W pomocy króluje nasz Tom Cleverley, ten chłopak jest genialny. To co wyprawia, aż chce sie na to patrzeć. Zupełnie inaczej było dziś z Kagawą, niewidoczny, słaby, nie mógł się kompletnie odnaleźć. Scholes poprawnie, ale bez większych przebłysków, bezapelacyjnie ten sektor boiska dla TOMA. ;)

Dziś dobry występ Welbecka, bardzo aktywny i starał się coś tam zdziałać, Chicha trochę zagubiony, brakowało podania które mógłby wcisnąć.

ROBIN, JAK STRZELASZ?



 ;D 8)  8)

Znów daje nam nadzieje, szanse, ratuje z opresji. ROBIN VAN PERFECT PO PROSTU!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
sp92 voltagemt2 pilsudskiegodietricha specjalist everyone